Je li Mažić oštetio Njemačku? (VIDEO + ANKETA)

Nogomet ostalo 16. lis 201823:56 > 17. lis 2018 0:00
Laurence Griffiths/Getty Images

Još jedna utakmica dana, još jedna sporna sudačka odluka! U pobjedi (2:1) Francuske protiv Njemačke vrlo važnu ulogu imao je sudac iz Srbije, Milorad Mažić.

Deset minuta prije utakmice dogodio se potpuni preokret. Mats Hummels je uklizao, Blaise Matuidi pao u kaznenom prostoru, a Mažić dosudio drugi jedanaesterac na utakmici (prvi je bio za Njemačku u 14. minuti).

S bijele točke Griezmann je bio nepogrešiv i odveo Francuze na četiri boda ispred drugoplasirane Nizozemske u skupini 1 Lige A.

Situacija koju je srbijanski sudac označio kao prekršaj za najstrožu kaznu u najmanju je ruku sporna, a voljeli bismo da nam vi kažete što mislite o njoj!

To možete učiniti u donjoj anketi:

Kako bismo zaokružili priču o evenutalnom njemačko-srbijanskom oštećivanju, podsjećamo na situaciju sa Svjetskog prvenstva gdje je njemački sudac Felix Brych teško oštetio reprezentaciju Srbije kod rezultata 1:1 protiv Švicarske.

Brych tada kao prekršaj za kazneni udarac nije dosudio očigledan hrvački zahvat na srpskom igraču u šesnaestercu Švicaraca.

Srbija je tu utakmicu na kraju izgubila (1:2) pogotkom Shaqirija u nadoknadi.