VIDEO Albion nam pokazao kako natrpati otvorenu Furiju

Nogomet ostalo 15. lis 201821:09 > 21:13
Michael Regan/Getty Images

Kockali su se Španjolci s riskantnim pristupom i protiv Hrvatske u Elcheu. Tada ih naši golgeteri nisu uspjeli kazniti, no već nakon 17 minuta danas dogodilo im se čega ih je samo slučajnost spasila početkom rujna. Englezi su u prvom poluvremenu bili nezaustavljivi u realizaciji!

Tada je, naime, Rashford prihvatio loptu na lijevoj strani, 30-40 metara od gola. Visoko je bila podignuta obrana Španjolske. Englez je fenomenalno podvalio loptu u prostor Sterlingu na drugom dijelu igrališta, ali ipak bliže sredini. Sterling je bio fantastičan u realizaciji, Engleska je povela 1:0 usred Seville!

Samo 11 minuta kasnije, Engleska je udvostručila vodstvo. Nakon ispucavanja gostujućeg vratara, Kane je prihvatio loptu na polovici Španjolske, okrenuo se i podvalio loptu između triju igrača, točno na noge usamljenog Rashforda koji je bio neumoljiv!

Samo osam minuta kasnije opet problemi u zadnjem redu domaćina: Barkley šalje sjajnu dubinsku loptu prema Kaneu, zadnja linija Furije spava, devetka Albiona spušta loptu prema sredini na noge Sterlingu, a ovaj nema problema probiti i drugi put de Geu. Pogledajte:

Riječ je o trećem nastupu tih reprezentacija u sklopu skupine 4 Lige A.
Španjolska je do početka utakmice bila vodeća sa 6 bodova, dok su Englezi i Hrvati na jednom osvojenom.