Gađali ga glavicom kupusa, dan kasnije dobio otkaz!

Nogomet ostalo 3. lis 201817:49 > 18:04
Dan Mullan, Getty Images Sport

Engleski stručnjak Steve Bruce u srijedu je dobio otkaz na mjestu menadžera Aston Ville, priopćio je član engleskog Championshipa.

Menadžer (57) koji je Villu vodio od listopada 2016. godine, dobio je otkaz nakon niza serije slabih rezultata, od kojih je posljednji bio remi protiv Prestona na svom terenu (3:3) u utorak.

Aston Villa je u Championshipu trenutno na 12. mjestu sa samo jednom pobjedom u posljednjih deset utakmica.

Na jučerašnjoj utakmici domaći navijači gnjev su odlučili izraziti na poznatom treneru, a neki su otišli toliko daleko da su ga gađali povrćem, među kojim se istakla jedna glava kupusa.

Nakon toga policija je pokrenula postupak protiv zasad još nepoznate osobe, a klub protiv vlastitog trenera, koji je u nogometnoj karijeri.

Birmingemski klub sedam put je bio prvak Engleske, osvojio isto toliko FA kupova, a 1982. godine zabilježio najveći uspjeh u povijesti, osvajanje Kupa prvaka!

No, u Premier ligi nema ih od 2016., ovo im je treće uzastopno sudjelovanje u drugom rangu engleskog nogometa, a prošle sezone osvojili su 4. mjesto, no kroz doigravanje nisu uspjeli do plasmana u PL.