NI NAKON 4 GOLA PRVAKU Simeone neće mijenjati stil igre

Nogomet ostalo 16. kol 20188:40 > 8:42
Alexander Hassenstein, Getty Images

Trener Atletico Madrida vjeruje da pobjeda u europskom Superkupu protiv Reala (4:2 nakon produžetaka) može pozitivno utjecati na ostatak sezone za klub s Wande.

“Mislim da Real Madrid nije izgubio međunarodno finale još od 2000. godine, dok smo mi u različitim završnicama imali razne pehove. Ipak, osvojili smo Kup Kralja, pobijedili i sada, ali moramo se poboljšamo kako bismo Primeru započeli na najbolji način“, rekao je Simeone.

Dvostruki strijelac bio je Diego Costa, a u strijelce su se upisali i Saul te Koke.

“I izmjene su bile dobre (Correa, Vitolo, Thomas, op.a.), dale su nam dodatnu snagu, a nakon izjednačujućeg gola momčad se samo dizala. Imamo odličan sastav i potrebni su nam svi igrači“,objasnio je argentinski stručnjak i dodao:

“Mislim da smo s Realom igrali dva domaća i tri međunarodna finala. Nismo ih pobijedili u Ligi prvaka, ali imamo svoj stil igre koji nećemo mijenjati zbog ove pobjede u kojoj smo postigli četiri pogotka. Igrat ćemo na isti način kao oduvijek!“.

Za kraj, Simeone je poručio kako su klubovi u nogometu dobri samo onoliko koliko i njihova posljednja utakmica, tako da opuštanja neće biti.

U prvom kolu Primere Atletico igra s Valencijom u gostima, ta utakmica na rasporedu je sljedećeg ponedjeljka. Pogledajte je na Sportklubu!