Katarski milijarder neće zaposliti Wengera u PSG-u

Nogomet ostalo 20. svi 201821:02 > 21:12
Charlie Crowhurst, Getty Images Sport

Vlasnik Paris Saint Germaina Naser Al-Khelaifi odlučio je kako Arsene Wenger neće raditi u njegovom klubu kao sportski direktor, a mnogi mediji su nagađali da će francuski stručnjak biti upravo u toj ulozi.

Donedavni menadžer Arsenala ima 68 godina, ali ne namjerava napustiti nogomet. Još nije sigurno u kojem klubu će nasaviti raditi, a mnogi su ga vidjeli u domovini u malo drukčijoj ulozi od one koju je do sada obavljao u Londonu.

Wenger, međutim, neće biti sportski direktor PSG-a

On je moj prijatelj i jako ga poštujem i cijenim zbog svega što je postigao u nogometu. Veliki je čovjek i kad sam počeo ulagati u nogomet on mi je davao savjete. Rekao mi je da kupim dijamant kojeg treba brusiti i koji će sjati”, rekao je za francuski L’Equipe prvi čovjek francuskog prvaka.

Ne znam gdje će raditi, ali znam da ima mnogo ponuda. Sportski direktor PSG-a je Antero Henrique i to će i ostati”, jasan je bio Al-Khelaifi.

Investitor iz Katara poručuje da je UEFA stroga prema PSG-u zbog istrage o prekršaju financijskog fair-playa prilikom dovođenja Neymara i Mbappea.

Nigdje nismo kršili pravila. Zna se odakle dolazi naš novac, nemamo dugove, a imamo jamstva. Ostali klubovi u drugim državama imaju velike dugove. Ako odete u Španjolsku, tamo mnogi klubovi duguju”, završio je vlasnik PSG-a.