Ludi Abreu gađao navijača stolom!

Nogomet ostalo 1. svi 201811:52 > 11:54
Dominic Barnardt/Getty Images

Iskusni urugvajski napadač Sebastian Abreu, poznat po nadimku Luđak, ponovo je skrenuo pažnju na sebe tako što je na utakmici Audax Italiana i Antafogaste bacio stol u prvi red tribina!

Abreu je bio ljut zbog provokacija s tribina pa je nakon zamjene uhvatio stol pored igrališta i bacio ga u pravcu navijača.

Ne želim se pravdati, ovo je osobni obračun s čovjekom koji me je vrijeđao koristeći detalje iz mog privatnog života. To me žestoko pogodilo. Nije mi bila namjera nekoga ozlijediti i to nema veze s ostatkom navijača. Izravno je usmjereno samo na jednu osobu“, rekao je 41-godišnji Abreu.

Urugvajac, koji je nedavno ušao u Guinessovu knjigu rekorda kao nogometaš s najviše promijenjenih klubova (26), trenutno nastupa u Audax Italianu u Čileu. Tijekom karijere, koju je započeo davne 1995. u Defensor Sportingu, bio je član i River Plate, Botafoga, Deportivo La Corune, Socieada, Beitara, Arisa…