J-League: Hiroshima i dalje ne zna za poraz

Nogomet ostalo 15. tra 201811:25 > 11:42
Chung Sung-Jun, Getty Images Sport

Odigrane su četiri utakmice osmog kola japanskog prvenstva, kojega možete pratiti i u programu vaše omiljene sportske televizije...

Nogometaši Hiroshime nastavili su s dominacijom u Japanu. Od početka sezone ne znaju za poraz, a sada su pobijedili Shonan u gostima rezultatom 2:0. Strijelac oba pogotka bio je Patric, koji je pogađao u 51. i 80. minuti.

Iwata je slavila protiv Sagana minimalnim rezultatom, a čovjek odluke bio je Matsura u 57. minuti.

Kobe je pobijedio Yokohamu sa 2:1, a golove za pobjednički sastav postigli su Mita u 68. i Watanabe u 79. minuti, dok je jedini pogodak za domaću momčad postigao Boumale u 58. minuti.

Urawa je nadvisila Shimizu (2:1), a oba gola za slavljenike postigao je Koroki, dok je strijelac za goste bio Kaneko.

Nakon osmog kola Hiroshima, koja je u posljednjim kolima prošle sezone sačuvala status prvoligaša, a potom ju je napustio Mihael Mikić, i dalje je lider. osvojila je 22 od 24 moguća boda!

Iza nje slijede Vegalta i Cerezo Osaka s 15, Sapporo ima 14, Tokio 13 itd.