Falcao: VAR bi mogao ubiti nogomet

Nogomet ostalo 2. tra 201819:13 > 19:16
Julian Finney/Getty Images

Napadač Monaca smatra kako korištenje tehnologije VAR može negativno utjecati na njegov sport...

Momčad iz Kneževine u finalu Liga kupa Francuske poražena je od PSG-a sa 3:0, a suci su dva puta pomoć potražili od VAR-a. Oba puta odluke su bile na štetu Monaca.

“Razočaravajuća je činjenica što je sustav VAR u dva slučaja pomogao Parižanima. Ponekad, ako pogledate sliku, ne možete ništa vidjeti. To je ono što može ubiti nogomet”, podijelio je svoje neobično razmišljanje s javnošću Radamel.

Kolumbijski napadač je dodao kako je VAR-u potrebno puno vremena.

Na gledanja reprodukcije snimke i donošenje odluke potrošene su četiri minute, a zatim još četiri kada je moj gol poništen zbog zaleđa. Postavlja se pitanje: Zašto je sudac nadoknadio samo dvije minute na kraju utakmice?”, zaključio je Falcao.