Getty Images / Christopher Lee

27.02.2018 | 20.56

Kup Turske: Galatasaray slavio u prvoj utakmici

Galatasaray Istanbul

U prvoj utakmici polufinala Kupa Turske Galatasaray je slavio protiv Akhisara 2:1.

Galatasaraj

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Galatasaraj

Domaćin je poveo u 19. minuti, nakon udarca Celika odlično je reagirao ukrajinski napadač Seleznev i postigao pogodak.

Samo dvije minute kasnije Galatasaray je došao do izjednačenja.

Poslije slobodnog udarca rezervni golman Akhisara Osturk nije najbolje reagirao, a u gužvi se najbolje snašao stoper Calik.

U nastavku utakmice viđena je velika i izjednačena borba na obje strane, bez previše izglednih prilika.

Galatasaray je do pobjede došao nakon kornera, Inan je ubacio, a dobro je reagovao Gumus je odlično reagirao i donio veliku prednost gostima uoči uzvrata, koji se igra u Istanbulu 17. travnja.