Diego Maradona: Carlito se vratio i sad smo opet sretni

Nogomet ostalo 6. sij 201823:29 > 23:31
Francois Nel/Getty Images

Legendarni Diego Maradona sretan je zbog povratka Carlosa Teveza u Boca Juniorse.

Argentinac je raskinuo ugovor s klubom Shanghai Shenhua, u koji je otišao 2016. i tako postao jedan od najplaćenijih igrača na svetu.

“Otišao je u Kinu, napunio torbu dolarima i vratio se u Bocu. Velik je. Tevez nije izdajica. Volio bih vidjeti sve one ljude koji su pričali da je Tevez izdao Boc, bi li odbili da im netko ponudi 25 milijuna dolara godišnje. To je prilično glupo odbiti,” rekao je Maradona.

Veliki Diego jedva čeka iskusnog napadača ponovno gledati u dresu kluba za koji navija.

Sada se Carlitos vratio, a svi mi navijači Boce smo vrlo sretni,” dodao je Maradona.

Tridesettrogodišnji Tevez je u Kini odigrao samo 20 utakmica i postigao četiri gola.