Rijeka preko Gorice do četvrtfinala hrvatskog Kupa

hnk rijeka

Nogometaši Rijeke slavili su u osmini finala hrvatskog Kupa protiv Gorice rezultatom 3:0.

hnk rijeka

Nogometaši Rijeke posljednji su četvrtfinalisti hrvatskoga Kupa. Riječani su uz dosta muke savladali drugoligaša Goricu, iako konačni rezultat ne govori tome u prilog.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:0, ali u nastavku utakmice prošlogodišnji pobjednik ovog natjecanja je došao do tri pogotka.

Prvo je u 57. minuti Pavičić sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo momčad Matjaža Keka u vodstvo.

Onda je u u 81. minuti Mavrias odlično prošao po desnoj strani i preciznom loptom proigrao Gavranovića, kojemu nije bilo teško s pet metara povisiti na 2:0. Tri minute kasnije Kvržić je postavio konačnih 3:0.

Rijeka će u četvrtfinalu igrati u Zaprešiću protiv Intera.