Marca: Ronaldo će uskoro tražiti transfer u PSG

Octavio Passos/Getty Images

Najbolji nogometaš Real Madrida Cristiano Ronaldo će nakon završetka Kupa Konfederacija u Rusiji predsjedniku "kraljevskog kluba" Florentinu Perezu priopćiti kako želi otići u PSG.

Izvor “Marce” upućen u događaja na “Santiago Berbaneu” je naveo kako će se 32-godišnji Portugalac sastati s prvim čovjekom kluba, koji je prije nekoliko dana potvrdio kako je Ronaldo ljut, ali navijače je umirio porukom da će ostati u Realu.

Parižani su za jedno od najboljih nogometaša svijeta spremni platiti između 100 i 150 milijuna eura, a mogu mu osigurati veću plaću nego što ima u Realu.

Za Ronalda, koji je optužen za utaju poreza u Španjolskoj, interes su pokazali i klubovi iz Kine, međutim, napadač Reala nije uzeo u razmatranje odlazak u najmnogoljudiniju zemlju svijeta.