Belgijski klubovi u borbi za Andrijaševića

Lintao Zhang/Getty Images

Hrvatski nogometaš Franko Andrijašević na meti je belgijskih klubova Standarda iz Liegea i Genta.

Najbolji nogometaš HNL-a ove sezone Franko Andrijašević, nalazi se blizu transfera karijere. Igrač koji je predvodio Rijeku do naslova prvaka, pod povećalom je mnogih europskih klubova.

Belgijski klubovi vode veliku bitku za novopečenog hrvatskog reprezentativca, a čini se kako je Gent ipak bliži. Jučer je bila vijest kako je Standard blizu dovođenja Andrijaševića u transferu vrijednom 2,5 milijuna eura, ali danas je došlo do preokreta. Naime, čelnici Genta su spremni ponuditi 4 milijuna eura za Franka, a čini se kako bi uskoro trebali stići u Rijeku na završne pregovore.

Zanimanje Genta za Andrijaševića potvrdio je i sportski direktor Rijeke, Srećko Juričić.

“Što se Andrijaševića tiče, točno je da je Gent jedan od klubova koji je zainteresiran”, rekao je Juričić.

Ostaje nam vidjeti hoće i Standard povisiti svoju ponudu…