FA kup: Burnley ispao od petoligaša, City remizirao

Nogomet ostalo 18. velj 201718:21 > 18:24
Clive Brunskill/Getty Images

U 5. kolu FA kupa nogometaši Burnleya poraženi su od Lincoln Cityja rezultatom 0:1, dok je Manchester City odigrao 0:0 s Huddersfieldom.

Veliko iznenađenje se dogodilo u 5. kolu FA kupa. Petoligaš Lincoln City izbacio je Burnley gostujućom pobjedom 1:0. Lincoln je do velike pobjede protiv premierligaša stigao u 89. minuti kada je Ragget nakon akcije iz  zabio za ogromno slavlje i najveći uspjeh malog kluba u povijesti.

Manchester City nije uspio slaviti na gostovanju u Huddersfieldu i ova utakmica će se ponoviti, ali ovaj puta igrat će se u Manchesteru.

Middlesbrough je slavio protiv Oxforda rezultatom 3:2. Strijelci za domaćine bili su Leadbitter, Stuani i Gestede, dok su za goste zabili Maguire i Martinez.

Nogometaši Millwalla pobijedili su Leicester s minimalnih 1:0. Strijelac za veliku pobjedu domaćina bio je Cummings u 90. minuti.

Osim velike pobjede Lincolna, utakmicu je obilježio i teatralni Joey Barton. U videu pogledajte simuliranje engleskog nogometaša.