22.11.2020 | 16.08 > 16:11

Vlašić i ekipa ostali bez pobjede, ali skočili na vrh

CSKA Moscow

Moskovski CSKA zadržao je vodstvo na ljestvici ruskog prvenstva usprkos domaćem remiju 1-1 protiv Sočija u susretu 15. kola nacionalnog prvenstva.

Nikola Vlašić

Oleg Nikishin/Epsilon/Getty Images

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini Europske lige, poveo je već u 5. minuti golom Arnora Sigurdssona, a izjednačio je Nikita Burmistrov u 23. minuti.

Za CSKA je cijeli susret igrao Nikola Vlašić, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 69. minuti. Kod gostiju je od 83. minute igrao Marko Dugandžić, bivši napadač Osijeka.

CSKA vodi na ljestvici sa 32 boda, bod manje ima Zenit, a treći je moskovski Spartak sa 29 bodova.