Real u završnici do pobjede nad Interom

Nogomet ostalo 3. stu 202019:18 > 19:21
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Real Madrid danas igra derbi svoje skupine, u Madridu u 3. kolu nasuprot Kraljeva stoje nogometaši Intera.

Gotovo da ne pamtimo kad je Kraljevski klub ovako loše ušao u europsku sezonu. Poraz i remi, a još nisu ni igrali s najjačim protivnikom iz skupine.

Angel Martinez/Getty Images

Podsjetimo, u prvom kolu u Madridu je slavio Šahtar, dok je u drugom Real u samoj završnici utakmice jedva izborio bod protiv Mönchengladbacha.

Inter je jasno, razinu iznad, ako ne i više njih u odnosu na spomenuta dva kluba. Pobjeda i Kraljevi se vraćaju u sedlo, sve osim toga produbit će europsku krizu i brzo natjerati navijače i medije da zaborave na pobjedu u El Clasicu.

Ako će stvari ići prema očekivanjima, na terenu bismo trebali vidjeti trojicu hrvatskih reprezentativaca – Modrića s jedne, a Perišića i Brozovića s druge strane.

Od ostalih dvoboja vrijedi izdvojiti susret prošlogodišnjeg četvrtfinalista Atalante i Liverpoola, dok će RB Salzburg u Austriji dočekati Bayern.