Carragher o Benzemi: I ja sam to rekao više puta

Julian Finney, Getty Images Sport

Puno prašine se podiglo nakon što je društvenim mrežama počeo kružiti snimka razgovora Karima Benzeme i Ferlana Mendyja. Benzemi je u obranu stao Jamie Carragher. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Na snimci koja kruži internetom može se čuti kako Karim Benzema govori Ferlanu Mendyju da ne dodaje lopte Viniciusu Junioru.

Ali, Jamie Carragher tvrdi da to nije tako rijetka stvar u nogometu.

“To je nešto što sam i sam rekao više puta, a ako sam ja to rekao o nekom drugom garanutiram vam da je to netko rekao i za mene. On je samo uhvaćen kako to govori. Uvijek tu postoje dve strane. Jedna je ona na kojoj misliš da tako pomažeš ekipi što mislim da je ovdje slučaj. Ako netko ima zaista lošu utakmicu, jasno je da ćeš igrati na onoga tko je ispred ili iza i reći ćeš: ‘koristi mozak, vidiš da mu danas ne ide, traži nekog drugog’. Ima situacija i da je netko sam svjestan da mu ne ide, tada on vjerojatno ni sam ne želi loptu”, rekao je Carragher.

“Postoji i druga strana. Benzema i Vinicius su napadači. Ako je Benzema imao ovaj komentar iz sebičnih razloga, u smislu da želi da se lopta doda njemu jer želi da da gol, onda to nije u redu i to se događa kada u ekipi postoje problemi. Ali, ponavljam, u smislu da je komentar izrečen zato što netko ima lošu utakmicu, to smo svi izgovorili više puta, na treningu, na poluvremenu. Kažeš to i golmanu kada ispucava loptu da pazi”, dodao je Carragher.

“U klubovima kakav je Real ovakve stvari svakako nisu nešto što trener želi objašnjavati”, zaključio je nekadašnji defanzivac Liverpoola.

#SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas