SK SUBOTA: El Clasico, derbi na Old Traffordu

(Photo by David Ramos/Getty Images)

Sport Klub i danas donosi pregršt zanimljivih prijenosa, posebno će biti vatreno na nogometnim terenima

I danas vas čeka vrlo bogat program na repertoaru Sport Kluba, ali ona utakmica gdje će sve oči biti uprte je dvoboj na Camp Nou između Barcelone i Reala od 16 sati na SK1, a uvodna emisija prije El Clasica počinje pola sata ranije.

Barcelona nije briljirala nakon reprezentativne stanke, u šestom kolu poraženi su od Getafea, no zato je taj poraz momčad Ronalda Koemana iskalila na Ferencvarošu na otvaranju Lige prvaka. S druge strane, ni Kraljevi nešto ne briljiraju, dva poraza stigla su od Cadiza i Šahtara. Zadnji EL Clasico je odigran početkom ožujka kada su Madriđani na Santiago Bernabeu slavili 2:0. Zadnji put kad je Barcelona slavila na svojem terenu bilo je 2018. kada su ih razbili, ali jedno je sigurno, a to je da nas očekuje spektakl bez obzira što nema navijača.

Prije toga, svakako od 13:30 sati na SK1 pogledajte i susret između West Hama i Manchester Cityja u Londonu. Čekićari su dobili krila nakon što su na nevjerojatan način došli do remija u prošlom kolu protiv Tottenhama, dok su Građani rutinski svladali Porto te također i oni u pozitivnom ozračju čekaju ovaj dvoboj.

Poslije El Clasica, ostanite uz SK1 jer od 18:30 sati prenosimo dvoboj s Old Trafforda gdje Manchester United dočekuje Chelsea. Crveni vragovi su dobili krila nakon pobjede u Parizu na otvaranju Lige prvaka, dok Lampardu gori pod nogama i pobjeda u Manchesteru bi zasigurno smirila svlačionicu londonske momčadi.

Od ostalih nogometnih poslastica izdvajamo dvoboje Fulhama i Crystala Palacea, Liverpoola i Sheffield Uniteda te Atletico Madrida i Betisa.

Kad je riječ o ostalim sportovima, tu je i polufinale WTA turnira u Ostravi na SK2 od 14:30, a tu su i sjajni dvoboji u košarci u njemačkoj i talijanskoj ligi.