Sevilla dovela najsmješnije pojačanje ikad

(Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Klub iz Andaluzije našalio se na društvenim mrežama objavivši da su u klub doveli novo pojačanje

Arsenal je u ovom prijelazno mroku napravio sjajne transfere, a jučer su u posljednji trenutak doveli Thomasa Parteyja iz Atletica. No, isto tako i riješili su se jednog ‘igrača’ koji je dugo vrijeme stanovao u Londonu.

Londonski klub odlučio je malo srezati troškove pa su odlučili otpustiti dugogodišnju maskotu Gunnersaurua s obzirom na to da nema navijača, a njegov povratak očekuje se i kad se navijači vrate na tribine.

Osim toga, maskotu je glumio Jerry Quy te je navodno zaraživao čak 80 tisuća funti te je jasno zašto su se odlučili srezati troškove.

Ekspresno je reagirala Sevilla u kojem igra naš Ivan Rakitić te se odlučila malo našaliti tako što je na društvenim mrežama objavila da je Gunnersaurus postao njihov novi član.

#SponzorPosition #DerbyBananas DERBY Bananas