Tko tu koga? Ne zna se gdje igra Smalling

Nogomet ostalo 5. lis 202021:30 > 21:39
sportklub

Chris Smalling trebao je prijeći u Romu, ali je sada pitanje da li je transfer "prošao".

Nekoliko izvještaja u Italiji tvrdi da su Roma i Manchester United kasno postigli dogovor o transferu Smallinga, ali Serie A još nije potvrdila registraciju njegovog ugovora.

Na web stranici Serie A još uvijek nije prikazan ugovor Smallinga među onima koji su registrirani prije 20 sati, odnosno do konačnog roka za transfere u Italiji.

Izvori iz Rima tvrde da je poslana sva potrebna dokumentacija prije 20 sati i bili su uvjereni da će transfer biti potvrđen, ali još uvijek nije i pitanje je hoće li bivši igrač Manchester Uniteda biti novi igrač Rome.

Inaeč, Smalling je igrao u Romi na posudbi i klub je odlučio da ga sada za 15 milijuna eura kupi, dok je igrač prethodno bio spreman potpisati ugovor na četiri godine.