Rijeka posvađala Kopenhagen s vlastitim navijačima

hnk rijeka

Rijeka je sinoć napravila jedno od najvećih iznenađenja u playoffu Europske lige, a navijači Copenhagena ogorčeni su neuspjehom njihova kluba.

Naime, prema pisanju danskog portala Ekstrabladeta, nakon završetka utakmice 60 nezadovoljnih danskih navijača okupilo se ispred klupskog stadiona kako bi prosvjedovalo.

Tražili su razgovor s igračima jer osjećaju da nedostaje sinergije između navijača i igrača u klubu, no pred njih je izašao samo Rasmus Falk, veznjak koji sinoć nije igrao zbog ozljede, dok su ostali igrači šutke prošli pokraj navijača.

“Razumijem ih, nemam problema s tim, sve dok se prezentiraju činjenice i mirne glave priča o problemima. Nije prvi put da se to dogodilo u Kopenhagenu”, rekao je trener domaćih Stale Solbakken nakon poraza.