DRAMA! WBA-u dva penala malo, Bilić ispao iz Liga kupa!

Nogomet ostalo 22. ruj 202022:08 > 22:15
David Rogers/Getty Images

Još jedna noćna mora za Slavena Bilića i njegov WBA

Nakon dva ružna poraza na startu nove premierligaške sezone, WBA i Slaven Bilić doživjeli su još jedan težak udarac.

U utorak navečer poraženi su od Brentforda, momčadi koja je bila blizu promocije u Premier ligu ove sezone, nakon udaraca s bijele točke.

Jedanaesteraca je bilo i prije, točnije tri u 17 minuta. Najprije je Robson-Kanu u 56. minuti pogodio s bijele točke za 1:0 WBA. Samo dvije minute kasnije gosti su izjednačili Marcondesa. Potom,  66. minuti novi kazneni udarac za WBA, a Robson-Kanu opet je bio precizan. Za 2:2 s istog mjesta i na isti način poentirao je Marcus Forss.

Do isteka regularnog dijela utakmice ostalo je 2:2. Tada se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Dok su za Brentford pogađala sva petorica igrača, kod Bilićeve momčadi nije uspio realizirati Diangana i tako ponovno zavio u crnu hrvatskog stručnjaka.

Teški dani su pred Slavenom i njegovom ekipom i neće biti lako vratiti se na pozitivne staze.