VIDEO Spektakularan autogol hrvatskog igrača

Nogomet ostalo 19. ruj 20209:21 > 9:26

Nogometaši Cluja sinoć su u gostima savladali ekipu Astre sa 2:0 u dvoboju 4. kola Lige 1.

Cluj je lakše od očekivanog uspio doći do tri boda na gostovanju protiv Astre, a ovu utakmicu obilježio je bivši igrač Hrvatskog Dragovoljca i Slaven Belupa, Ljuban Crepulja, koji je postigao nestvaran autogol.

Naime, u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena gosti su uspjeli povesti sa 1:0. Nakon kornera lopta se nekako odbila do Crepulje koji je sve šokirao kada ju je poslao u svoju mrežu kao da je napadač Cluja.

Ni sam Crepulja nije mogao vjerovati što je uradio, a uskoro je postao hit na društvenim mrežama.

U drugom poluvremenu Cluj je završio sve u ovom dvoboju kada je u 61. minuti konačnih 0:2 postavio još jedan Hrvat Debeljuh.

Crepulja je u Astru stigao prije godinu dana. Seniorsku karijeru započeo je u Hrvatskom Dragovoljcu, igrao je odlično za Slaven Belupo, te je prije Astre bio u Sarajevu.