Nevjerojatni Šemper ponovno obranio penal u doigravanju

Nogomet ostalo 8. kol 202023:09 > 23:11
liewig christian/Corbis via Getty Images

Šemper je prije četiri dana u prvom krugu doigravanja u 88. minuti kod rezultata 1-1 obranio kazneni udarac protiv Empolija kojim je odveo Chievo dalje, a sada je ponovio isto

Hrvatski vratar Adrian Šemper ponovno se istaknuo na golu Chieva u kvalifikacijama za ulazak u prvu talijansku nogometnu ligu, on je u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Spezije u polufinalu doigravanja obranio kazneni udarac kojim je sačuvao veliku prednost svog sastava pred uzvrat koji će se igrati za tri dana.

Dave Thompson/Getty Images

Chievo je već u prvih 10 minuta postigao oba gola preko Đorđevića (2) i Segrea (9), a tih 2-0 u nastavku je sačuvao Šemper koji je u 58. minuti sjajno zaustavio udarac Riccija s bijele točke.

Šemper je prije četiri dana u prvom krugu doigravanja u 88. minuti kod rezultata 1-1 obranio kazneni udarac protiv Empolija kojim je odveo Chievo dalje.

U nedjelju će u drugom polufinalu još igrati Frosinone i Pordenone, a pobjednici polufinalnih susreta će igrati dvije utakmice za ulazak u Serie A.

Još ranije su prolazak u društvo najboljih izborili Benevento i Crotone.