06.08.2020 | 22.06 > 22:11

CIRKUS: VAR na nevjerojatan način poništio gol Grka

Nogometaši Wolverhamptona igrali su na svom terenu protiv Olympiakosa uzvratni susret osmine finala Europske lige, a pri pogotku grčke momčadi odigrala se jedna sporna situacija.

U prvom dvoboju u Ateni bilo je 1:1, a Vukovi su u uzvratu već u devetoj minuti uspjeli povesti s 1:0 kad je gol s bijele točke postigao Raul Jimenez.

No, 20 minuta kasnije grčka momčad je poravnala na 1:1 preko Camare. Igrači Olympiakosa su i proslavili gol, a onda je stigla šokantna informacija iz VAR sobe.

Olympiacos VAR

Twitter printscreen

Gol gostiju je poništen zbog zaleđa iako nitko ne može vjerovati da je igrač grčke momčadi bio u nedozvoljenoj poziciji. Prema obrazloženju, djelić ruke napadača grčke momčadi bio je iza zadnjeg čovjeka u obrani Wolvesa.

VAR je instantno postao sprdnja na društvenim mrežama.