Podstanari u glavi: Smijenio sam sebe

Nogomet ostalo 4. kol 202014:07 > 14:21
Giuseppe Bellini/Getty Images

Naime, Haghi predsjednik nije zadovoljan s rezultatima, a obično kada je tako strada trener

Svi pričaju o kontraverznom svršetku nogometnog prvenstva Rumunjske u kojem je jedna utakmica odlučivala o svemu što su klubovi radili cijelu sezonu. Cluj je slavio, zasluženo, jer su bili bolji. I ruku na scre bolja su momčad. No, vijest koja stiže iz rubrike’vjerovali’ ili ne stiže iz Ovidiuua. Naime, Maradona s Karpata, kako su tepali Gheorghou Hagiju, vlasnik je kluba Vitorul. Vitorul je od osnivanja 2009. u Hagijevu vlasništvu, a u Rumunjskoj nose nadimak “Hagijevi klinci”.

A, kako je bio i trener momčadi došlo je do bizarne situacije. Naime, Haghi predshednik nije zadovoljan s rezultatima, a obično kada je tako strada trener. Tako je Haghi smijenio samog sebe.