Rožman: Uprava kluba zna što želi, ovo je veliki uspjeh

hnk rijeka

Riječani su obranili prošlogodišnji naslov u Kupu, a slovenski trener je uzeo prvi naslov na klupi momčadi s Rujevice

Nogometaši Rijeke su obranili prošlogodišnji naslov u Kupu i tako stigli do šestog naslova u Šibeniku, barem kada je riječ o ovom natjecanju. Jedini pogodak na utakmici bilo je djelo Tibora Halilovića u 76. minuti.

Prvi je to naslov na klupi Rijeke za slovenskog stručnjaka Simona Rožmana koji je bio presretan nakon velike pobjede.

‘Rijeka je stvarno institucija, tu je i uprava kluba koja zna što želi i kako se ponašati. Iza nas su i super navijači koji su nam davali podršku, na kraju smo uspjeli osvojiti taj trofej’ – rekao je Slovenac pa nastavio:

‘Znali smo prikazati još bolje igre, teški dani su iza nas da ne govorim sada o igračima. Pripremali smo se cijelo vrijeme, znali smo što treba napraviti da osvojimo taj trofej. Bilo je jako teško, imali smo puno uspona i padova, ali mi smo bili mirni i radili smo najbolje što možemo. U pravo vrijeme smo se digli, na kraju smo uzeli taj naslov i osvojili treće mjesto u prvenstvu, to je veliki uspjeh’ – zaključio je Rožman.