01.08.2020 | 22.49 > 22:57

Tomić: Lopta jednostavno večeras nije htjela u gol

NK Lokomotiva Zagreb

Nogometaši zagrebačke momčadi nisu uspjeli uzeti prvi naslov u povijesti kluba

Rijeka je stigla do šestog Rabuzinovog sunca, te su obranili naslov od prošle godine. Jedini strijelac na utakmici bio je Tibor Halilović 15-ak minuta prije kraja.

Lokomotiva jednostavno nije imala sreće večeras, u prvom poluvremenu Pandur je obranio zicer Toliću. U drugom poluvremenu nastavila se ta nesreća, prvo vratnica, pa se opet Pandur odnekud pojavio i onda greda u samoj završnici utakmice. Na kraju je Lokomotiva ostala kratkih ruku, te će još malo pričekati na svoj prvi trofej.

'Čestitam Rijeci na osvojenom trofeju, ali čestitam i mojim dečkima na dobroj utakmici. Napravili smo sve kako treba i izgledali tako, ali jednostavno lopta nije htjela u gol večeras' - rekao je Tomić pa zaključio:

'Mi smo u prvom poluvremenu imali dvije do tri prilike, u drugom još i više, ali to je nogomet' - zaključio je.