Slikao se u dresu ljutog rivala, u klubu poludjeli!

Nogomet ostalo 14. srp 202021:25 > 21:30
Getty Images

Krilni igrač Schalkea Rabbi Matondo naišao je na kritike čelnih ljudi svog kluba, ali i navijača, s obzirom da se na treningu u jednom fitness centru u Cardiffu pojavio u dresu Borussije Dortmund.

REUTERS/Leon Kuegeler

Na društvenim mrežama pojavile su se slike Matonda kako trenira u dresu Jadona Sancha, koji mu je dobar prijatelj. Međutim, zbog dobro poznatog rivalstva dva kluba očekivano su uslijedile oštre reakcije.

– Jasno sam Rabbiju u telefonskom razgovoru rekao što mislimo o tom nesmotrenom potezu – rekao je sportski direktor Schalkea Jochen Schneider.

– Ima samo 19 godina, ali nije to trebao napraviti. Jasno smo mu rekli da mora pokazati pravu reakciju na svoje neposlušno ponašanje, kako na terenu, tako i izvan njega.

Matondo je u Schalke stigao prošle godine, jer je prošao kroz mlađe kategorije Manchester Cityja, gdje je igrao sa Sanchom. Tijekom ove sezone upisao je 20 nastupa za klub iz Gelsenkirchena i postigao dva pogotka.