U nadoknadi, protiv svih izgleda, Prosinečki do boda!

Nogomet ostalo 13. srp 202019:47 > 19:57
Reuters, POOL New

Odigrana su prve dvije utakmice današnjeg programa 32. kola turske Superlige.

Prvo je Kasimpaša svladao Rizespor rezultatom 2:0, a onda je na stadionu „Kadir Has” u Kajseriju odigrana prava drama – domaćin je u sudačkoj nadoknadi, s dva igrača manje, došao do boda protiv gostujućeg Gaziantepa – 1:1!

U srcu Turske, u Kajseriju, domaćin je, predvođen Robertom Prosinečkim, u grčevitoj borbi za opstanak došao do boda, golom u drugoj minuti sudačke nadoknade i to s dva igrača manje!

Nakon velike gužve u šesnaestercu, Ukrajinac Kravec je udarcem glavom pogodio nebranjenu mrežu Gaziantepa, nakon očajne procjene golmana gostiju Gunaja Guvenča.

Prethodno je gol za Gaziantep postigao iskusni Rumunj Aleksandru Maxim (u 62. minuti), a onda su izravne crvene kartone dobili Mensah (u 73.) i Brazilac Diego Angelo (u 87.), zbog udaranja protivničkih igrača.

I s devetoricom na terenu, Kajseri je došao do boda, ali je veliko pitanje hoće li mu to pomoći u borbi za opstanak, jer u posljednja dva kola gostuju vodećem Bašakšehiru, a potom dočekuju drugoplasirani Trabzon.