Skandal: Pijanog Haalanda potjerali iz noćnog kluba!

Nogomet ostalo 12. srp 202010:35 > 10:43
Martin Meissner/Pool via REUTERS

Erling Haaland, nakon završetka sezone u Bundesligi, 'zabavlja' se u Norveškoj.

Vijest koja neće najbolje prisjesti čelnicima Borussije iz Dortmunda stiže iz Norveške gdje njihov najbolji igrač dane provodi u noćnim klubovima.

Video kako zaštitari tjeraju Erlinga Haalanda iz jednog noćnog kluba u Norveškoj proširila se društvenim mrežama, a istovremeno se čeka reakcija čelnika Borussije, ako će uopće stići. Mladi Norvežanin ipak je na odmoru, sezona u Njemačkoj nedavno je završila, a njegova Borussija okončala je istu na drugoj poziciji izborivši još jednom plasman u Ligu prvaka.

Prvog dana siječnja Haaland je stigao u Dortmund preko Salzburga u transferu vrijednom samo dvadeset milijuna eura uz moguće dodatke, a 20-godišnji Norvežanin je oduševio postigavši trinaest pogodaka u petnaest odigranih utakmica.