Igrač Tottenhama: Nisam znao da se Modrić tako ponaša!

Nogomet ostalo 20. lip 202015:17 > 15:22
Alex Pantling / Staff

Nogometaš Tottenhama i engleske reprezentacije prisjetio se utakmice koju je Gordi Albion odigrao s Hrvatskom 2018. na Rujevici...

Laszlo Szirtesi/Getty Images

Bio je to susret u sklopu Lige nacija koji se zbog kazne HNS-u odigrao pred praznim tribinama stadiona u Rijeci.

Prisjetio ga se Eric Dier, a posebno je iz njega istaknuo jedan detalj koji ga se tada najviše dojmio.

– Zapravo je Modrić prilično bučan i izuzetno zahtjevan kada je u pitanju odnos prema suigračima, jako je glasan! Nisam znao da ima takav karakter. Jedno je bilo gledati ga na televiziji, igrati protiv njega dok s tribina dopire buka navijača, no čovjek u takvim okolnostima stekne drukčiji dojam – kazao je Dier.

Potonji je član Tottenhama od 2014. godine, a Luka Modrić je klub napustio dvije godine ranije. Tottenham je jučer remizirao (1:1) na svom stadionu protiv Manchester Uniteda, a upravo je Dier skrivio jedanaesterac za izjednačujući gol gostiju pri kraju utakmice.