Leonardo: Ovog ljeta neće biti megatransfera nogometaša

Nogomet ostalo 15. lip 202018:38 > 18:40
Michael Regan/Getty Images

Upravo se Paris Saint-Germain proteklih godina isticao velikim igračkim transferima, za Neymara su platiti 222 milijuna eura, a za Kyliana Mbappéa 180 milijuna.

Sportski direktor PSG-a Leonardo izjavio da ovog ljeta ne treba očekivati megatransfere nogometaša, jer je pandemije koronavirusa uzrokovala velike gubitke.

“Svi klubovi su pretrpjeli velike gubitke i ovog ljeta nećemo vidjeti megatransfere koji premašuju iznose od 100 milijuna eura. Nitko si ne može priuštiti takve troškove u ovom trenutku, pa niti PSG. Mi smo zbog koronavirusa pretrpjeli štetu od 200 milijuna eura i u ljetnom prijelaznom roku morat ćemo biti kreativni, odnosno orijentirat ćemo se na igrače koji nisu tako skupi”, kazao je Leonardo za francuske medije.

Michael Steele/Getty Images

To znači da PSG odustaje od dovođenja stopera Napolija Kalidoua Koulibalyja, za kojeg talijanski klub traži više od 100 milijuna eura odštete.