I Mbappe se oglasio o rastanku Subašića i Monaca

(Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Nakon dugih osam godina, hrvatski vratar je objavio kako je vrijeme za daljnji korak u karijeri

Hrvatski vratar Danijel Subašić objavio je kako je došao kraj u Monacu za koji je nastupao osam godina. Emotivnom porukom, 35-godišnji Subašić je objavio da odlazi iz kluba u koji je došao iz Hajduka.

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Jedan od onih koji mu se zahvalio porukom je i njegov ‘krvnik’ u finalu Svjetskog prvenstva u Rusiji, Kylian Mbappe koji mu je zabio posljednji pogodak u pobjedi Francuske nad Vatrenima 4:2.

Francuski nogometaš i Subašić bili su suigrači u Monacu, a Mbappe je za klub iz Kneževine igrao od 2015. do 2018. prije nego što je prešao u PSG.

‘Poštovanje za ono što si postigao s klubom i hvala ti na svemu što si mi donio. Ostat ćeš zapisan u povijesti’ – napisao je Mbappe na Instagramu.

S Monacom je popularni Suba prošao sito i rešeto, od druge francuske lige pa sve do naslova prvaka, a igrao je i u polufinalu Lige prvaka.