Livaja u remiju s Panathinaikosom zabio 6. gol sezone

Nogomet ostalo 7. lip 202023:43 > 23:44
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Livaji je to bio šesti ovosezonski prvenstveni pogodak, a odigrao je čitav susret za AEK koji je treći na ljestvici sa 52 boda, sedam više od četvrtog Panathinaikosa.

Hrvatski napadač Marko Livaja bio je strijelac za AEK koji je u susretu 1. kola Lige za prvaka na svom terenu odigrao 1-1 (0-0) protiv Panathinaikosa.

Livaja je u 75. minuti izjednačio na konačnih 1-1, a prethodno je Macheda doveo Panathinaikos u vodstvo.

Josip Mišić je odigrao svih 90 minuta u 0-1 (0-1) domaćem porazu PAOK-a od Olympiacosa kojim je praktički riješeno pitanje prvaka.

Vodeći Olympiacos sada ima 59 bodova, sedam više od PAOK-a.