Barcelona me svim silama htjela, ali dobro da sam ostao

Nogomet ostalo 6. lip 202015:48 > 15:53
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Angel di Maria oduševljavao je svojim igrama u Realu, a oduševljava i dalje sve nogometne zaljubljenike, a sad je otkrio da je bio blizu transfera u Barcelonu

Argentinac Angel Di Maria izjavio je da se ne kaje što nije prešao u redove Barcelone.

Krilni igrač Paris Saint-Germaina je bio želja Blaugrane prije tri godine kada je otišao Neymar, transfer se u jednom trenutku činio i kao gotova stvar, međutim sve je na kraju ostalo na priči.

U međuvremenu u Barcelonu je došao Ousmane Dembele.

“Bio sam sretan Parizu, ali u to vrijeme ljudi iz kluba rekli su mi neke stvari koje se na kraju nisu ispostavile točnim. Barcelona je svim silama željela dovesti me, pregovaralo se, no PSG me nije želio prodati i na kraju je ostalo na tome. Svejedno, ponavljam, sretan sam ovdje i drago mi je što sam ostao”, rekao je Di Maria u razgovoru za L’Equipe.

Ugovor s francuskim prvakom ga ‘veže’ do 2021. godine i još uvijek je neizvjesno hoće li ostati.

“I mojoj obitelji je lijepo u Parizu. Što se tiče toga ostajem li ili idem, za sada ne znam. Nisu pokrenute nikakve priče na tu temu. Želim se fokusirati na teren, a ostalo će doći kasnije”, poručio je Di Maria ne skrivajući da sa Svecima naredne sezone želi osvojiti Ligu prvaka.

“Bilo bi nevjerojatno ponovno osvojiti Ligu prvaka. Ne samo zbog trofeja, već i zbog naklonosti koju imam prema klubu i navijačima”, dodao je.

Di Maria je na Park prinčeva došao 2015. godine iz Manchester Uniteda, a kroz karijeru još je nosio dresove Real Madrida, Benfice i Rosarija.