Modri pronašli zamjenu za Theophilea-Catherinea?

(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Klub iz Maksimira želi pojačati obranu, a za oko im je zapeo zanimljivi branič iz Portugala

U Maksimiru su počeli s rekonstrukcijom igračkog kadra. Nakon što se ozlijedio Dino Perić koji će pauzirati duže vrijeme, sada se počinju lomiti koplja i oko odlaska Kevina Theophilea-Catherinea. Izvjesno je da će Modri morati pojačati obranu, a igleda da su ga našli u jednom portuglaskom braniču.

Njegovo ime je Josue Sa, 27-godišnji Portugalac koji igra za Anderlecht od 2017. godine. Nije se previše naigrao u Bruxellesu, pa je poslan na posudbe u Kasimpasu te u Huescu gdje još igra.

Belgijski mediji javljaju kako bi Dinamo pomogao Anderlechtu dovođenjem Portugalca jer ga Belgijci više ne žele plaćati, a ugovor s tim klubom ima još godinu dana. Huesca bi ga zadržala, ali nema dovoljno novca.

Portugalac je igrao i u Ligi prvaka gdje je sa Anderlechtom igrao protiv PSG-a.