Šimunović napustio Celtic nakon 5 godina

Nogomet ostalo 31. svi 202011:05 > 11:07
Ian MacNicol/Getty Images

Škotski prvak Celtic potvrdio je informaciju da je Jozo Šimunović napustio klub nakon pet godina.

Bivši stoper Dinama igrao je za Celtic od 2015. godine i osvojio pet naslova prvaka, tri domaća kupa i tri Liga kupa nakon čega je uslijedio rastanak. Celtic je imao mogućnost produljiti ugovor još godinu dana, međutim, odustao je od toga.

– Celtic želi sve najbolje Šimunoviću i Hayesu koji su napustili klub. Odlučili smo kako nećemo produljiti Jozin ugovor, a Jonnyjev završava na koncu tekućeg mjeseca – stoji u priopćenju kluba.

Inače, škotsko prvenstvo je zaključeno a Celtic je proglašen prvakom. Veliki su se repovi pojavili iza te odluke saveza ponajprije što se tiče Heartsa koji je tako ispao iz lige.