U Parizu preminuo bivši igrač Rudeša i PSG-a

Nogomet ostalo 22. svi 202017:13 > 17:15
wikipedia

Bivši nogometaš zagrebačkog Rudeša, Francuz Jordan Diakiese (24), preminuo je u četvrtak u Parizu, izvijestio je njegov aktualni klub AS Furiani.

Francuski klub koji se natječe u trećoj ligi nije naveo uzrok smrti 24-godišnjeg braniča nego samo da je preminuo u Parizu.

Diakiese je rođen u Parizu gdje je prošao omladinsku školu PSG-a te je igrao za francusku reprezentaciju do 20 godina.

Nakon što je napustio PSG igrao je za švicarski Chaus-de-Fonds, a u ljeto 2018. godine došao je u redove tadašnjeg hrvatskog prvoligaša Rudeša. Ondje se zadržao godinu dana pa kao slobodan igrač došao u korzikanski klub AS Furiani u srpnju prošle godine.

“Bio je karizmatičan momak koji nam se odmah svidio, kako na travnjaku tako i izvan njega”, naveo je AS Furiani u priopćenju.

“Uvijek nasmiješen, prilično diskretan, radnik, Jordan se brzo integrirao nakon dolaska”, dodali su iz kluba.(h)