Vraća se Championship! Poznato i kada

Nogomet ostalo 21. svi 202010:37 > 10:42
sport klub

Klubovi iz engleskog Championshipa spremni su za povratak na terene od 20. lipnja

Kako tvrdi Daily Express, klubovi iz drugog razreda engleskog nogometa spremni su se vratiti na terene od 20. lipnja i da za manje od mjesec dana odigraju preostalih devet kola.

To bi značilo da će se pet kola odigrati vikendima, četiri sredinom tjedna, a prvenstvo bi se trebalo završiti 18. srpnja.

Tako bi ostalo i dovoljno vremena da se završi i doigravanje za preostalo mjesto u Premiershipu za sljedeću sezonu.

Lewis Storey, Getty Images Sport

Igrači su već potpisali protokol od 47 stranica u kojem pristaju na sve uvjete socijalne distance, a uskoro bi 20. lipanj trebao postati i službeni datum nastavka Championshipa.

Momčad West Bromwich Albiona koju vodi naš Slaven Bilić i u kojoj igra Filip Krovinović na drugom je mjestu ljestvice sa samo bodom zaostatka za Leedsom i čak šest bodova prednosti pred Fulhamom kojije treći.

Utakmice Championshipa ćete naravno moći pratit na Sportklubu.