Balea ne žele ni u MLS-u, Real ga bezuspješno nudio

Nogomet ostalo 20. svi 20209:47 > 9:54
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaš Reala Gareth Bale ponuđen je jednom MLS klubu, ali je ta ponuda glatko odbijena

Madridski Real očito ne računa više na usluge 30-godišnjeg Velšanina i već dugo se o njemu razmišlja o njegovoj prodaji. Navodno ga je Real spreman pustiti i besplatno samo da se riješi njegove ogromne plaće.

Bale se povezuje s brojnim klubovima, a ako je suditi prema The Athleticu, Real ga je ponudio neimenovanom klubu iz američke MLS lige.

“Bale je već ponuđen jednom klubu iz Istočne konferencije, ali klub je to glatko odbio. Dani u kojima će klubovi plaćati preko sedam milijuna dalara za igrače koji im se ne isplate je prošlost. MLS klubovi više neće juriti istrošene igrače iz Europe kojima je MLS služio kao posljednja naplata pred kraj karijere. Naravno, to ne znači da agenti i klubovi neće pregovarati”, piše The Athletic.

Ross Kinnaird/Getty Images

Baleova primanja su jednostavno prevelika za bilo koji MLS klub. Također, nije previše atraktivan kao neke druge zvijezde i gotovo je sigurno da on neće u MLS.

Kao nova destinacija spominje se ekipa Newcastlea, ali ostaje nam da vidimo što će od svega toga na kraju biti.