Obećao Ibru i Balotellija ako postane predsjednik kluba

Nogomet ostalo 25. tra 202017:30 > 17:32
Sean M. Haffey/Getty Images

Ibrahimović i Balotelli su ove sezone igrali za Milan i Bresciju, dok je Giovinco član saudijskog kluba Al-Hilal.

Kandidat za predsjednika brazilskog prvoligaša Vasco da Game, Luiz Roberto Leven Siano obećao je da će u klub dovesti Zlatana Ibrahimovića, Marija Balotellija i Sebastiana Giovinca ako bude izabran.

“Pregovaramo, pokušavamo izgraditi Vasco naši snova,” kazao je Leven Siano za FOXSports.com.br.

“Balotelli i Ibrahimović imaju istog agenta. Ibrahimović bi bio odvažniji projekt,” dodao je.

Leven Siano je dodao kako je već sklopio partnerstva s menadžerom Minom Raiolom i talijanskim biznismenom Fabiom Cordellom koji bi mu trebali pomoći da angažira trojicu napadača.

Vasco je posljednji put bio brazilski prvak 2000. godine, a dvije godine ranije je osvojio i Copa Libertadores.