sport klub

Odigrane su tri utakmice četvrtog kola u Bjeloruusiji

Danas su odigrane tri utakmice četvrtog kola prvenstva u Bjelorusiji. U Minsku je danas slavio BATE, koji je zabio tri komada domaćinima.

Mrežu domaćina u prvom poluvremenu su načeli Dragun i Saroka, a u drugom dijelu pobjedu je potvrdio Nehajčik.

U drugoj utakmici Smoleviči i Soligorsk su odigrali bez pogodaka. Utakmicu je obilježilo puno prekršaja, Soligorsk je bio bolji cijelo vrijeme, ali mreža domaćih je ostala netaknuta.

U zadnjoj utakmici Dinamo Brest je slavio protiv gostiju iz Minska, Islocha 3:1. Goste je u vodstvo doveo Komarovski, a pred kraj prvog dijela izjednačio je Gabi.

Golova nije bilo sve do 77. minute kada je domaće u vodstvo doveo Artem Milevskij, a pobjedu je potvrdio Savitskij iz penala.