Hina je zvala Atletico, pitala dovode li stvarno Raketu

Nogomet ostalo 7. tra 202019:10 > 19:11
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometni klub Atletico Madrid poručio je u utorak da ne namjerava na ljeto dovesti hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića iz Barcelone, odbacivši medijske špekulacije.

Juan Manuel Serrano Arce / Stringer

Novine Mundo Deportivo izvijestile su ranije tijekom dana, ne navodeći izvor informacije, kako je „Atlético spreman dovesti Rakitića“ kojeg želi prodati Barcelona.

– S naše strane nema ničega – rekao je dužnosnik Atlética u telefonskom razgovoru za Hinu.

Povezano

Posljednjih dana je, dok traja suspenzija španjolskog prvenstva zbog koronavirusa, Mundo Deportivo pisao i o interesu Milanu te Seville za Rakitića.

Glasnogovornici Barcelone i Milana su to nazvali „medijskim špekulacijama“ odbivši ih komentirati. Rakitićev zastupnik je poručio da ne komentira medijske napise oko mogućih transfera.

Rakitić, 32-godišnji vezni igrač, s Barcelonom ima ugovor do ljeta 2021. godine a ranije je poručivao da ondje želi ostati što duže. Odigrao je 299 utakmica od dolaska u katalonski klub 2014. godine.

Od 13. ožujka se nalazi u svojoj kući u predgrađu Barcelone gdje individualno vježba dok u Španjolskoj traje izvanredno stanje.