Bilić i igrači WBA pokazali veliko srce!

George Wood/Getty Images

Najveći problem koji sada predstavlja je sigurno koronavirus, što bi moglo utjecati na financije mnogih klubova, a WBA kojeg vodi Bilić se odlučio na sjajan potez

U situaciji kakvoj jesmo, mnogi sportaši se odriču svojih plaća kako bi pomogli onima kojima je to najviše potrebno. Jedan od takvih primjera primjera je i engleski drugoligaš, West Bromwich Albion kojega vodi hrvatski trener Slaven Bilić.

Vlasnik West Bromwicha, Mark Jenkins, potvrdio je da su sjajnu stvar napravili i Slaven Bilić i njegovi pomoćnici, te igrači koji su se odrekli plaća.

Naime, taj novac biti će usmjeren ostalim zaposlenicima u ovom klubu kako nitko ne bi dobio otkaz.

Pandemija koronavirusa i dalje se širi, a još se ne zna što će biti s nastavkom nogometne sezone, brojni čelnici još uvijek pregovaraju…