Bivši igrač Arsenala i Barce odlučio tužiti Švicarce

Nogomet ostalo 29. ožu 202016:47 > 16:57
Getty Images/Philipp Schmidli

Koronavirus je zahvatio Europu, pa su nogometni klubovi odlučili napraviti sve kako ne bi propali, no to nije previše zanimalo jednog nogometaša

Bivši igrač Arsenala i Barcelone, Kamerunac Alex Song odlučio je tužiti švicarski klub Sion.

Song i još osam igrača su dobili otkaze u Sionu zbog epidemije koronavirusa i time uštedjeli na plaćama, jer u suprotinom ne bi izdržali takvu situaciju.

To nije previše zanimalo kamerunskog nogometaša te je obećao upravi švicarskog kluba da će se ovim slučajm pozabaviti FIFA.

Moj  odvjetnik će sve odraditi ide do FIFA-e. Branit ćemo svoja prava. Igrali smo prijateljsku utakmicu u petak i trebali smo imati sastanak sa predsjednikom u ponedeljak. Ipak, primili smo poruku u kojoj piše da smo bivši igrači kluba’ – zaključio je Song.