Hvalevrijedna gesta Bielse i njegovih igrača

Nogomet ostalo 26. ožu 202011:12 > 11:14
Nigel Roddis/Getty Images

Igrači Leedsa i članovi stručnog stožera odlučili su dobrovoljno smanjiti sami sebi plaće, kako bi klub mogao normalno funkcionirat.

Zbog neigranja utakmica svi nogometni klubovi na svijetu su na gubitku. Igrači brojnih momčadi, kao i članovi stručnog stožera pristaju na smanjenje plaća, a sada su to napravili i članovi lidera engleskog Championshipa.

Povezano

Menadžer Leedsa Marcelo Bielsa i njegovi igrači će imati manje zarade kako bi klub mogao nesmetano isplatiti oko 270 radnika koji su zaposleni u klubu, ali nemaju veze s nogometom.

Moji igrači su pokazali nevjerojatan osjećaj jedinstva i zajedništva. Marcelu, njegovim suradnicima i igračima hvala jer su na prvo mjesto stavili klub i hvalim ih jer brinu o obitelji“, rekao je direktor Victor Orta.