Jović možda u zatvor, prekršio pravilo o samoizolaciji!

Nogomet ostalo 19. ožu 202013:10 > 13:16
Francois Nel/Getty Images

Srpski nogometaš i igrač Real Madrida Luka Jović prekršio je pravilo o samoizolaciji nakon dolaska iz Španjolske u Srbiju, zbog čega je protiv njega podnesena kaznena prijava, javlja srbijanski tisak...

Kako se navodi, kaznena prijava je podnesena zbog sumnje da je napadač madridskog Reala počinio kazneno djelo 248 Kaznenog zakona, odnosno da nije postupio po zdravstvenim propisima za vrijeme epidemije, piše Insajder.

Prema ovom članku zakona, propisana kazna je novčana ili zatvorska do tri godine. Prethodno su mediji prenijeli da je Jović je napustio karantenu u Madridu i došao u Srbiju proslaviti rođendan djevojke Sofije Milošević, što se moglo vidjeti na fotografijama na društvenim mrežama.

O prijavama je govorio i ministar policije Nebojša Stefanović.

– Napisali smo kaznene prijave i nekima od poznatih sportaša. Ti ljudi će odgovarati kada sud odredi da je došlo vrijeme za to – poručio je.