SK SUBOTA: Madrid i Barcelona poprišta novih derbija!

Nogomet ostalo 7. ožu 202010:17 > 10:22
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Stigao je vikend, a s time i bogata sportska ponuda na našim Sport Klub kanalima.

Posebno zanimljivo bit će u Premier ligi, gdje će Liverpool tražiti izlazak iz mini krize nakon što su poraženi u Ligi prvaka, FA Kupu te u prošlom kolu na gostovanju kod Watforda. Od 13:30 na Sport Klubu 1 uz dobro poznati glas Željka Vele možete pratiti zbivanja na Anfieldu gdje će Liverpool ugostiti Bournemouth.

Na Sport Klubu 4 od 16 sati možete pratiti dvoboj Crystal Palacea i Watforda, dok će prijenos susreta između Southamptona i Newcastlea (također u 16 sati) biti na Sport Klubu 5.

Sezonu iz snova žele nastaviti i nogometaši Wolverhamptona, koji će od 16 sati igrati protiv Brightona. Podsjetimo, Wolvesi imaju 42 boda i drže 6. mjesto, no bodovno su izjednačeni s petim Manchester Unitedom, a tek tri boda zaostaju za četvrtoplasiranim Chelseajem. Prijenos utakmice je u 16 sati na Sport Klubu 6.

Zanimljivo je i u Primeri, nakon El Clasica Barcelona ima imperativ povratka na pobjedničke staze, no to neće biti nimalo lak posao. U goste im dolazi šesti sastav prvenstva Sociedad. Vezali su tri pobjede u Primeri te izborili finale španjolskog Kupa. Susret na Camp Nou pratite od 18:30 na Sport Klubu 1.

Ranije tijekom dana susrest će se još Eibar i Mallorca (13 sati, Sport Klub 3), a od 16 sati na rasporedu je veliki derbi između petoplasiranog Atletico Madrida te trećeplasirane Seville, koje na tablici dijele tek dva boda. Susret na Wanda Metropolitanu pratite od 16 sati na Sport Klubu 1.

Bogati program u Primeri završava večernjim susretom četvrtog Getafea i 17. Celte (21 sati, Sport Klub 1).