Mbappe otkrio zanimljivu priču kako je upoznao Zidanea

Nogomet ostalo 26. velj 202017:28 > 17:32
Michael Regan/Getty Images

Mladi francuski napadač Kylian Mbappe ne krije da mu je želja jednog dana zaigrati za Real Madrid, te da mu je u djetinjstvu idol bio Zinedine Zidane.

Mbappe je u razgovoru za The Players Tribune otkrio da je Zidanea upoznao nekoliko dana prije svog 14. rođendana, te da taj dan sigurno nikada neće zaboraviti.

Tada je kraljevski klub skautirao Mbappea dok je on još bio član francuskog Bondyja. Mbappe je bio u pregovorima s Real Madridom, a tada je za skautiranje mladih igrača zadužen bio upravo Zidane.

Kraljevski klub je organizirao sastanak u Parizu, a Mbappe nije znao da će upoznati svog idola, te je objasnio šta se upravo događalo tog dana.

Aitor Alcalde, Getty Images Sport

“Sjećam se da sam išao na trening, a Zidane se sastao s nama na parkingu i bio je u jako lijepom automobilu. On nam je ponudio prevoz i kada sam ulazio u automobil pitao sam trebam li skinuti tenisice. On se samo nasmijao i rekao da uđem u auto i da nema problema. Nisam mogao vjerovati da sam u Zidaneovom automobilu i mislio sam da sanjam”, rekao je Mbappe.